MASH 4077 - SERIÁL STOLETÍ

Vítejte na fanouškovských stránkách báječného seriálu MASH 4077

MASH-HYPOCHONDŘI

V Koreji měl chřipku, otřes mozku a popálené oči. Jednou ho bolela záda. Trpí klaustrofobií. Byl náměsíčný a zdály se mu hrozné sny. Hrozně ječel, když mu Margaret vytahovala z nohy třísku. Také od ní dostal facku a jednou mu sevřela prst do svorky. Po této události několik dní kvílel a úzkostlivě svůj prst prohlížel. Vyvrtnul si zápěstí. Kýchal, jelikož pach bahna v něm vyvolal ošklivou vzpomínku z dětství. Nervově se zhroutil. Při té příležitosti projel džípem zdí důstojnického klubu a pacienta chtěl operovat bez anestezie.
Posledni komentare
07.06.2016 22:24:13: f топку tě :-D půjčka z domova
07.06.2016 21:53:19: Je mi líto, ale myslím, že Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat o tom to je. Napište mi do PM...
07.06.2016 20:36:10: Samozřejmě. Všechny výše řečeno, je pravda. Můžeme popovídat na toto téma. Tady nebo v PM. :-| půjčk...
V Koreji mu postřelili zadek a když měl oteklou nohu, Hawkeye o něho pečoval jako kvočna. Z Klingerova krocana dostal salmonelózu. Měl příušnice.
V Koreji ho zachvátila chřipka, měl vřed na dvanácterníku a monokly z boxu.
V Koreji měl zánět slepého střeva, chřipku a jednou pod ním vybuchla latrína.
V Koreji Radar přišel o slepé střevo a mandle. Na frontě si poranil rameno a hrudník (dostal purpurové srdce). Byl prvním případem puberťátské sklerózy.
V Koreji utrpěl šok, jelikož seděl na latríně, na kterou právě dopadla bomba. Měl žloutenku a puchýře od kuželek. Pár dní před odjezdem domů ohluchl při výbuchu bomby. Jediný, kdo to věděl, byl B.J.
V Koreji měl krvácející zimnici, kýlu, prostřelil si nohu a při tanci s Margaret si vyhodil plotýnku.
V Koreji měla Margaret zánět slepého střeva, vyrážku na velmi choulostivém místě a po té, co běhala venku s mokrými vlasy, nemohla mluvit. Bojí se hluku. Frank ji jednou bodl do prstu jehlou.
Klinger utrpěl škrábnutí od kulky na rameni, přičemž tvrdil, že umírá. Jednou snědl matky a šroubky z džípu a deset salámů. Měl salmonelózu z krocana, kterého velmi výhodně vyměnil, příušnice, zlomený nos a ledvinové kameny.
Posledni komentare
07.06.2016 20:52:36: Omlouvám se, že zasáhl... je Mi povědomé tato situace. Vyzvat k diskusi. Pište zde nebo do PM. :-) d...
Frank ho jednou střelil do nohy s tím, že je to "jen malá dírka". Nesmírně vyváděl, když měl zarostlý nehet na palci u nohy a Margaret mu ho přejela vozíkem. Tehdy se nesmírně nudil, a tak kul pikle proti Charlesovi. Po nehodě měl vnitřní krvácení ruky, tvrdil, že to nic není, ale marně.
1  
2  
 
Zpracoval Václav Holub mladší a Marek Černý VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA-kopírování dat pouze se souhlasem majitele stránek